V tomto webu naleznete Poháry a jiné trofeje

Přečtěte si o pohárech mnoho informací.

Nejnovější příspěvek

1

29. 05. 2018

Už několik let sbírám staré poháry

Mám celkem zvláštního koníčka. Sbírám poháry a dost se o vše kolem nich zajímám. Mám doma už poměrně velkou sbírku na kterou jsem patřičně hrdý. Nikdy jsem nebyl sportovec a tak by se mi určitě nepodařilo nějaké vítězné trofeje získat. Objíždím tedy různé barazy a aktikvariáty a tam se na poháry poptávám. Někdy se mi podaří objevit opravdu krásné kousky.

Všechny poháry mám doma vystavené

Před rokem jsem si na poháry pořídil velkou prosklennou skříňku, kde je mám všechny vystavené. Prvně jsem je měl jen na obyčejné polici, ale vadilo mi, že se na ně strašně moc práší. Nebavilo mě je pořád sundávat a otírat z nich prach. Raději jsem si pořídil skříňku s prosklennými dveřmi. Tak jsem si všechny poháry vystavil a vůbec se tam na ně nepráší.

Kdo ještě sbírá poháry?

Nemám okolo sebe nikoho, kdo by poháry také sbíral. Je mi to celkem líto, protože se o tom nemám s kým pobavit. Moji kamarádi mají zase jiné zájmy. Je tu někdo, kdo má podobného koníčka? Pokud ano, tak se mi určitě ozvěte. Rád si na toto téma s někým popovídám. Rád uvidím vaší sbírku. Já sbírám jen hodně staré poháry, tak kybyste o nějakých věděli, tak mi sem určitě dejte vědět. Jsem ochoten kamkoliv přejet a dohodnout se i na ceně.
 

29. 05. 2018

staré poháry

Už několik let sbírám staré poháry

staré poháry

24. 05. 2018

poháry

Už nemám na poháry vůbec žádné místo

poháry

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2023 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS
Sportovní poháry